Ремонт кухонного комбайна у Львові

Ремонт кухонних комбайнів...
+38(063)725-00-23. Знижки на ремонт від 8% м. Львів

Ремонт, заміна модулів, плат кухонних комбайнів;
Ремонт, заміна моторів, редукторів, шестерень;
Ремонт, заміна рухомих механізмів, тяг, ремнів;
Змазування редукторів, шестерень, механіки кухонного комбайна;
Профілактичні роботи, відновлення кухонних комбайнів;
Очищення від залишкового фузу, старого мастила, промивання механізмів;
Терміновий ремонт;
Виклик майстра, кур’єрська доставка;
Обслуговування кухонного комбайна у Львові.


Все, що ви хотіли знати про кухонний комбайн

     Існує безліч побутових приладів, які покликані полегшити важку жіночу долю: нескінченні терки, ножі, обробні дошки... Проте від однієї лише думки, що знову доведеться щось чистити, різати чи перетирати стає погано. А якщо консервувати або готувати салати до свята? Буває, ламаються нігті, гострий ніж зісковзує і ріже неслухняні пальці. Навіщо ж ускладнювати собі життя?! Час, проведений разом зі старою терткою, можна витратити з більшою користю, а результат буде просто вражаючим.

Ти пам'ятаєш, як усе починалося?

   Здається, кухонні комбайни існують не так давно, але ніхто не знає, коли вони були винайдені, що робили і як виглядали. Поява в 1940 р. кухонного комбайна "Асистент", розробленого компанією Electrolux, означало революцію в домашньому господарстві. У ті роки перероблена і готова до вживання їжа була великою рідкістю. М'ясо подрібнювали в м'ясорубці, хліб випікали один раз на тиждень, а сосиски набивали фаршем уручну. Кухонний комбайн "Асистент" міг все це робити в два рази швидше.
    Комбайн був дуже громіздким, важким і досить голосно гудів під час роботи. Проте він економив час, робив все більш якісно. У комплект з першим кухонним комбайном входили 6 насадок: тертка для переробки овочів, сиру, фруктів, соковижималка для цитрусових, пристрій для нарізки домашньої локшини, ножі для нарізки овочів, блендер для подрібнення будь-яких продуктів і приготування дитячої суміші, насадки для замішування тіста.
    Сьогодні ви можете купити практично будь-яку потрібну вам їжу в тому стані, який вас влаштовує, - подрібненому, порізаному, протертому, але їжа, яку Ви приготували самі, завжди смачніше. Для тих, хто любить харчуватися правильно, хто не хоче поглинати напівфабрикати навіть в умовах браку часу, для тих, хто економить свої гроші і сили, випускаються кухонні комбайни.

Що ж таке кухонний комбайн?

      У загальному випадку - це керований за допомогою комбінації кнопок мотор, робоча чаша і комплект насадок. Кожна з цих складових визначає функціональні можливості майбутнього апарату.
    Моторний блок комбайна ізольований, у контакті з насадками знаходиться тільки привід моторного блоку. Основний параметр, за який відповідає мотор, - це швидкість обертання.            Простіші моделі мають тільки одну швидкість. Дорожчі кухонні комбайни забезпечені чотирма і більше швидкостями обертання. Діапазон швидкості обертання приводу моторного блоку складає від 15 до 12000 оборотів за хвилину. Високі швидкості призначені для подрібнення фруктів і овочів, а низькі - для збивання майонезу, соусів.
    Робоча чаша комбайна, як правило, виконана з пластика або скла. Також випускаються моделі з металевими чашами (останні особливо гарні для переробки м'яса). Ця деталь комбайна найчастіше виходить з ладу, тому продаються запасні чаші. Можна придбати додаткову ємність для різних типів страв (м'ясні і випічка, наприклад). Це дуже корисно тоді, коли у виробництві знаходяться декілька страв одночасно (не треба судорожно відмивати чашу після фаршу, щоб збити три яйця для пирога).

      Випускаються чаші з різним набором технічних характеристик: 

    Удароміцні. Пам'ятайте, що все відносно. Якщо ви випадково упустите скляну чашу на бетонному підлогу, то вона залишиться ціла. А ось спрямованого удару молотком вона не винесе. Не варто експериментувати. 
    Стійкі до підвищених температур. Параметр дуже специфічний. Деякі виробники під термостійким склом мають на увазі його можливість витримати до 80 градусів Цельсія. Це означає, що наливати кип'яток в таку чашу категорично заборонено. Інші, навпаки, допускають можливість приготування їжі на відкритому вогні в скляній чаші комбайна. Це означає, що при виготовленні був врахований не тільки температурний максимум, який здатне витримати стекло, але і погрішності нерівномірного нагріву на вогні. 
    Стійкі до низьких температур. Мається на увазі температурний діапазон від +5 до -5 градусів Цельсія. Це дає можливість зберігати готовий продукт (наприклад, фарш або вичавлений сік) прямо в чаші. Деякі комбайни навіть комплектуються спеціальною кришкою для зберігання продуктів. Якщо такої немає, все одно обов'язково накривайте місткість (тарілкою схожого діаметру або лавсановою харчовою плівкою). Як правило, будь-які скляні чаші (особливо з термостійкого скла) і металеві ємності володіють стійкістю до заморожування. Якщо у комбайна пластикова чаша, переконаєтеся, що вона витримує низькі температури. 
    Для мікрохвильової печі. Це комбінація двох параметрів. По-перше, чаша повинна бути термостійкою (мається на увазі нагрівання від 80 градусів Цельсія і вище). По-друге, чаша не повинна мати ніяких металевих ободків і будь-яких інших металевих деталей. 
     Для чищення в посудомийній машині. Для цього необхідно, щоб чаша витримувала 60-70 градусів Цельсія (саме при такій температурі миє посуд машина ). Деякі виробники не рекомендують мити чаші з металевими частинами таким способом. На наш погляд, ця надмірна обережність пов'язана з різними коефіцієнтами температурного розширення (скла і металу), за рахунок чого чаша може бути деформована. Сучасні кухонні комбайни розроблені з урахуванням побажань споживачів, тому практично всі миски з термостійкого пластику (скла) можна мити у посудомийній машині.
     Важливим параметром є ємність чаші. Здавалося б, чого простіше? На кожній чаші нанесена градуювання, яка показує об'єм. Однак слід розрізняти загальний обсяг і робочу ємність чаші. Для кожного типу продуктів вона своя. Наприклад, чаша в 1.5 літра розрахована на переробку 2.1 кг сухих продуктів, 1.5 л рідини, замісу 765 г тіста з розрахунку на 250 г борошна. При цьому існує не тільки максимум, але і мінімум місткості. Деякі комбайни не здатні переробляти маленькі порції продуктів у спільній робочій чаші (тому вони комплектуються міні - млинком). Чаша для переробки невеликого об'єму продуктів має, як правило, особливу конструкцію дна і низьке розташування ножів і насадок для переробки.

Важливі цифри

    Що позначають всі ці дивні параметри, які з такою гордістю кожен виробник пише на коробці зі своїм комбайном? Чи потрібна ця інформація простому споживачеві, далекому від електромеханічних схем? Так, потрібна. Більш того, всі ці набори цифр і характеристик допоможуть вам вибрати саме той кухонний комбайн, який необхідний.

Потужність

    Виробники стверджують, що підвищення потужності веде до скорочення часу приготування. Насправді, це тільки частка правди. Потужність повинна відповідати обсягу чаші комбайна, а отже, і кількості перероблюваного продукту за один прийом. Пояснюємо.
   При пропорційному завантаженні продукту (наприклад, 1.5/2/3 л інгредієнтів для замісу тіста) час обробки буде однаковий. Однак час, який знадобиться для перетирання 6 кг моркви, буде різним (більш потужній моделі буде потрібно менше часу).
   Інша справа, якщо є два комбайни з однаковою ємністю чаші, але різними показниками потужності. Природно, більш потужна модель краще. При купівлі слід орієнтуватися на оптимальну відповідність між потужністю і робочим об'ємом чаші.

Габарити


    У даному випадку нас цікавить не стільки вага і довжина приладу, скільки його компактність при зберіганні. Якщо насадки комбайна зберігаються в робочій чаші, будьте готові до безладу на столі під час приготування їжі. За умови зберігання аксесуарів в окремій коробці (що зручніше) або у вбудованому ящику габарити комбайна збільшуються, проте не потрібно виймати і прибирати всі ножі, щоб скористатися тільки одним. Самий несуттєвий параметр для комбайна - це вага. Домашній апарат важить від 3 до 7-9 кг. Важливо це тільки для господинь, які ховають коробку на антресолі і не можуть зберігати комбайн в зібраному вигляді на робочому столі.

САМ СОБІ КОНСТРУКТОР
    Насадки визначають спектр можливостей кухонного комбайна. Вони поставляються разом з комбайном або купуються додатково. Тому не зайвим буде дізнатися, що ж саме роблять різні насадки і якими вони бувають.

    Ніж, як правило, виконаний з нержавіючої сталі. Іноді - це сталь із напиленням, що додає велику міцність. Призначений для подрібнення, рубки, приготування паштетного фаршу, замішування тіста.
    Дисковий ніж (диск з діагональною прорізом) призначений для нарізування скибочками, шинкування капусти або салату. Ніж у вигляді звичайного леза (частіше двох) на пластмасовому утримувачі ріже на шматочки неправильної форми. Ступінь подрібнення залежить від часу роботи (в комбайнах без регулювання швидкості обертання приводу моторного блоку) чи пропорційна збільшенню швидкості (комбайни з регулюванням швидкості обертання приводу).
    Диск тертки призначений для шинкування, натирання. Ступінь подрібнення залежить від діаметру отворів тертки і часу обробки продукту. Час натирання 1 кг овочів у середньому складає 1 хвилину.
    Диск для картоплі-фрі, овочевої стружки (для соусу жюльен) призначений для нарізування специфічними скибочками - шматочками овочів. На переробку 1 кг овочів у середньому піде 1 хвилина.

НОВОВВЕДЕННЯ ВІД РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ
  • Moulinex. Функція турбо-кит збільшує корисний об'єм чаші компактних кухонних комбайнів на 30%, тобто до 1,5 л (у інших компактних моделях він зазвичай складає від 0.5 до 0.8 літра). По своїй конструкції вона представляє пластикову рамку;
  • Moulinex. Турбо-функція. Призначена для подолання заторів у роботі;
  • Moulinex. Функція збивання. Визначає необхідну швидкість при перемішуванні;
  • Moulinex. Автоматичний контроль швидкості. Підтримує обрану швидкість незмінною незалежно від зміни об'єму і консистенції;
  • Moulinex. Функція автоматичного розпізнавання насадок і автоматичного вибору потрібної швидкості в залежності від встановленої в комбайн насадки;
  • Rowenta. Система моментальної збірки - Система TSC - це вбудований контейнер для зберігання аксесуарів. При натисканні на кнопку висувається вбудований ящик ("друге дно");
  • Rowenta. Спеціальна система моментальної збірки ELS допоможе швидко і правильно зібрати комбайн;
  • Krups. Функція Soft Speed Control - це плавне збільшення швидкості обертання, що виключає розбризкування рідини при збиванні;
  • Krups. Система автоматичного контролю потужності Auto Power Control дозволяє витратити менше зусиль при замісі крутого тіста;
  • Krups. Клавіша "Байонет" фіксує положення голівки комбайна. Якщо спробувати змінити положення голівки під час роботи, спрацює функція автоматичного вимкнення. Якщо положення комбайна не відповідає вибраній насадці, комбайн не включиться;
  • Tefal - продумане зберігання продуктів в холодильнику. Спеціальна кришка для робочої чаші.

Можливі функції кухонних комбайнів

   Соковижималка - центрифуга (універсальне). Кількість вичавленого соку залежить від завантажувального обсягу робочої чаші. Час приготування індивідуальний. У цілому, воно не більше, ніж у окремих соковижималок.
  Проблема кухонного комбайна і, зокрема, насадки-соковижималки в тому, що сильно збільшується обсяг відходів при вичавлюванні соку. Якщо звичайна соковижималка дає до 85% соку на виході, то комбайн вичавлює максимум 50%.
  Соковижималка для цитрусових. Продуктивність в середньому складає 0.8-1 літр у хвилину. Насадка мало чим відрізняється від звичайного цитрус-преса. Але не варто захоплюватися і вичавлювати більше 1 літра соку одноразово. Через півгодини після приготування сік втрачає велику частину вітамінів і мікроелементів. Тому не готуйте більше, ніж ви зможете випити за один раз.
   Диск-емульгатор - вінчок збиває вершки, до 8 яєчних білків, змішує соуси, готує майонез. Можна використовувати для приготування млинцевого або будь-якого рідкого тіста. Чим хороший для цих цілей комбайн - так це кришкою проти розбризкування на робочій чаші. Це означає, що ви можете не боятися, що продукти, які збиваються розлетяться по всій кухні.
   Насадка-блендер використовується для змішування будь-яких рідин (наприклад, млинцевого тіста), приготування дитячого харчування та коктейлів. Причому всі інгредієнти можна змішувати разом (включаючи лід для отримання дрібної крихти) або окремо (наприклад, колоти лід). Стандартний обсяг такої насадки дорівнює 1.25-1.5 л.
   Міні-млинок (інша назва мультиміксер, міні-м'ясорубка) призначена для подрібнення будь-яких маленьких порцій продуктів, наприклад, зелені, горіхів, цибулі .
   Тістозамішувач може бути виконаний у вигляді вигнутого гака або у вигляді лопаточки. При використанні такої насадки тісто не просто перемішується в одному місці робочої чаші, а "відвалюється", і починається заміс наступної порції. Завдяки цьому на стінках чаші не залишається борошна та інших продуктів, а тісто однорідно перемішується.
   Максі-прес - насадка для приготування пюре (крім "максі-прес" зустрічаються назви: прес, насадка для пюре). Призначена не тільки для варених овочів, але і для приготування фруктової маси з м'яких плодів без кісточок. Сік вичавлюється під дією пресу, а три різних ситечка-решітки дозволяють варіювати густоту майбутнього пюре.
   Морозивниця. За добу до приготування морозива саму насадку слід поставити в морозильну камеру, щоб вона досягла робочої температури. Після цього в чаші змішуються всі інгредієнти (загальним обсягом близько 1 літра), включається прилад для заморожування, і через пару хвилин морозиво можна подавати на стіл.
   Млин для круп зазвичай випускається із сталевими або кам'яними жорнами. Призначена для приготування крупи більш дрібної фракції, аж до порошкоподібного стану (наприклад, кукурудзяна мука, рисова мука).
   Насадка-м'ясорубка практично не відрізняється від звичайної електром'ясорубки. І до тієї, і до іншої додатково (або в комплекті) можна придбати різні ножі, перфораційні решітки та всілякі насадки. У зв'язку з цим виникає питання: чим же така насадка відрізняється від окремо стоячої м'ясорубки?
   Електром'ясорубка. Останнім часом у виробництві побутової техніки з'явилася тенденція уніфікувати м'ясорубку, перетворити її на подобу кухонного комбайна. Це досягається за рахунок різноманітних насадок і комбінацій барабанів:
- барабан-тертка для сиру;
- барабан-колка льоду для коктейлів;
- барабан для нарізки овочів;
- барабан для терки овочів, для перетирання овочів для супу;
- форма для приготування гамбургерів;
- насадка кебе для приготування спеціальних блюд з Центральної Азії і Близького Сходу;
- насадка для домашньої ковбаси, для печива (вирізує з тіста печиво будь-якої форми) ;
- соковижималка - це лише перелік насадок для сучасної електром'ясорубки.

ЩО Ж ВИБРАТИ?
Так в чому ж різниця між м'ясорубкою і кухонним комбайном? Чому віддати перевагу?

Аргументи на користь кухонного комбайна
  • Комплектується робочою чашею (не потрібно шукати відповідний посуд);
  • Багатофункціональний (є міксер і всілякі вінчики для приготування випічки і тіста, універсальна соковижималка, морозивниця, блендер, міні-млинок та ін.);
  • Легше мити після використання (не треба розбирати, а потім заново збирати м'ясорубку, щоб натерти овочі - просто знімаєш ніж і обполіскуєш чашу). 
Аргументи на користь м'ясорубки
  • Більше можливостей для обробки м'яса (хоча всі ті ж насадки можна придбати додатково для м'ясорубки до кухонного комбайна);
  • Якщо вам не потрібен міксер, соковижималка для яблук або блендер для дитячого харчування, і ви хочете тільки різати, терти і шинкувати - тоді м'ясорубка для вас;
  • Не потрібно регулювати швидкість обробки і її відповідність вибраній насадці. М'ясорубка подрібнює все в одному вибраному темпі;
  • Питання про більшу потужність м'ясорубок і, відповідно, більшу продуктивність до цих пір залишається спірним. По-перше, м'ясорубки, як і комбайни, бувають різної потужності. Так, звичайно, випускаються м'ясорубки потужністю 1200 Вт (максимальна потужність комбайна - 700 Вт). Продуктивність такої моделі - 1.5 кг продукту за хвилину. Проте м'ясорубки потужністю 450 Вт дають на виході тільки 0.5-1 кг. Це нормальна продуктивність комбайна. Тому не можна говорити, що м'ясорубка працює швидше (все залежить від характеристик конкретної моделі). По-друге, якщо ви дійсно прагнете максимально прискорити процес приготування їжі і тому виберете м'ясорубку з максимальною потужністю, вам слід знати: її вартість буде рівна ціні хорошого комбайна з великим набором функцій.
Існує думка, що комбайн має більший рівень шуму. Це популярне помилка пов'язана з агрегатами радянського виробництва. Вони дійсно дуже сильно гуділи.

Ми на etov: http://texnoremont.etov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.