Ремонт электродуховки у Львові

Ремонт электродуховок у Львові та області...
+38(073) 725-00-23. Знижки на ремонт від 8% м. Львів

Ремонт, заміна модулів, плат электродуховок;
Ремонт, заміна тенів, ламп температури, нагрівальних елементів;
Ремонт, заміна термостатів, датчиків, термодатчиків;
Ремонт, заміна захистних панелей, скла та комплектуючих;
Профілактичні роботи, відновлення электродуховок;
Очищення від нагарів, жирів, та іншого;
Терміновий ремонт;
Виклик майстра, кур’єрська доставка;
Обслуговування электродуховок.


     Сьогодні в домашніх умовах можливо буквально все. Те, що навіть не снилося Вашій мамі, а тим більше Вашій бабусі. Можна втілити в реальність рецепти з будь-якої кулінарної книги – від найніжнішого безе до запеченої ноги дикого бегемота.

    Відсутність газу – не єдина причина, по якій багато споживачів надають перевагу електричній шафі. Кращі компанії з виробництва побутової техніки оснащують навіть газові плити електродуховками – незважаючи на те, що газ обходиться дешевше електрики. Електродуховки більш безпечні і більш керовані, ніж газові, а наявність термостата і термодатчика гарантує точне підтримання в них заданого температурного режиму.

     Головний достаток сучасних електричних шаф – їх багатофункціональність. Велика кількість функцій дозволяє готувати найрізноманітніші страви по будь-яким, навіть вельми екзотичним рецептам. Саме безліччю функцій, а також наявністю електронних систем управління кращі духовки відрізняються від просто хороших. Кожна функція – це певний вид нагріву, спосіб створення того чи іншого температурного режиму. У кращих моделях досить вибрати режим і час готування – і про результат можна не турбуватися, він буде незмінно позитивним. Різноманіття режимів забезпечується нагрівальними елементами різного виду, а іноді плюс до цього ще й вентилятором. Нагрівачі працюють або окремо, або разом один з одним в різних комбінаціях.

       Приховані нагрівачі (верхній, нижній, задній) знаходяться за стінкою електродуховки і створюють м’які теплові потоки різних напрямків та інтенсивності, забезпечуючи тривалий і глибокий прогрів. Відкритий нагрівач (гриль) встановлений безпосередньо в електродуховці і генерує дуже інтенсивний тепловий потік, подібний жару від розпеченого вугілля або навіть багаття. У деяких моделях гриль має кілька рівнів потужності, що дозволяє економно витрачати електроенергію, адже для приготування кількох тостів (гарячих бутербродів), звичайно, потрібно значно менше тепла, ніж для смаження порося на рожні. У деяких моделях нагрівач типу "гриль" встановлюють в поглиблення верхньої стінки духовки і навіть закривають його склокерамічною панеллю. Це значно зменшує ймовірність отримати опік по неуважності.

      Вентилятор в електричній духовці рівномірно розподіляє тепло, яке іде від нагрівачів. Гаряче повітря, обдуваючи м’ясо, рибу або птицю, підрум’янює їх з усіх боків. У такому режимі (він носить назву конвекції) можна не тільки готувати страви, не перевертаючи їх, але і випікати одночасно на декількох деках. При цьому запахи не змішуються. Крім того, гриль з конвекцією – це реальний аналог рожна. Вентилятор використовується і для розморожування продуктів – при температурах від 35 до 65 ° С.

      Електродуховка з програмованим процесом приготування дасть вам можливість зосередитися на справах більш важливих, ніж кулінарні. Установіть точний час початку приготування їжі і необхідну тривалість цього процесу – і потрібне блюдо завжди буде готове саме тоді, коли це необхідно (до приходу гостей, або, наприклад, через 40 хвилин після приходу останнього з них; таким чином ви зможете приділити свою увагу гостям , а не приготуванню жаркого). У сучасних електричних духовках може бути до 20 різних програм. Наявність температурного зонда, який вставляється в продукти, дає можливість запікати або зажарювати великі шматки м’яса без вашого спостереження за їх приготуванням: духовка автоматично відключається при повній готовності продукту. Детальний опис всіх режимів і програм, а також безліч рецептів ви обов’язково знайдете в інструкції з експлуатації плити (добре, якщо вона виявиться перекладеною на Українську мову). Розумна духовка, крім того, економить електроенергію, вона відключається дещо раніше встановленого часу, використовуючи для завершення процесу залишкове тепло. Володіючи передовоїю електродуховкою, Ви не тільки здивуєте своїх гостей вишуканими стравами, але й приємно здивуєтеся самі, наскільки швидко і легко ви змогли ці страви приготувати. А коли гості покинуть Вас, Вам не доведеться з сумним зітханням відмивати її, якщо, вона має функцію самоочищення – каталітичної або піролізної. Піролізне самоочищення дозволяє взагалі нічого не мити. Для включення режиму піролізу досить натиснути кнопку або повернути перемикач. При цьому температура в електричній духовці піднімається до 500 ° С і все, що там є (не забудьте витягнути пиріг!) перетвориться на золу, яку можна легко вимести за допомогою невеликої щітки. Програма піролізного очищення розрахована на 90 – 150 хвилин. У деяких моделях Ви можете запрограмувати час початку такої процедури, і плита виконає її у Вашу відсутність. Плити з піролізом мають значно кращу теплоізоляцію, ніж звичайні і до того ж трьох- або чотиришарове скло на дверцятах, і тому під час звичайного готування їх поверхні практично не нагріваються. Електродуховка з каталітичним очищенням забезпечується знімними панелями, які мають шорстку, пористу поверхню. Вона сприяє згорянню жирових та інших відкладень, які утворюються при приготуванні їжі. Самоочищення відбувається безпосередньо всякий раз, коли ви готуєте. На жаль, знімні каталітичні панелі через два – три роки слід замінити новими. Єдине, що Вам все ж доведеться мити в духовці з каталітичної очищенням, – внутрішню поверхню дверцята. Правда, бувають такі моделі, в яких дверцята знімаються. При наявності посудомийної машини відповідного розміру за Вас це зробить вона.

     У деяких сучасних електричних духовках безліч зручних і на перший погляд непримітних деталей: дверцята не відкидаються, а виїжджає як візок разом з листами; дека виїжджають з духовки цілим блоком, а дверцята відкриваються; або ж листи можна висувати окремо за допомогою телескопічної конструкції, яка не допускає їх випадання. Замість регулювальних ручок використовуються сенсорні перемикачі; Ви ніколи не обпалитеся гарячою парою, відкриваючи духовку з відведенням випарів через задню стінку і виведенням їх в отвір на поверхні безпосередньо в зону дії витяжки. Безпека електродуховок забезпечується пристроями захисту, які відключать подачу електроенергії при перегріві. Деякі моделі електродуховок вимикаються автоматично, якщо їх забули вимкнути, а температура не змінюється протягом визначеного часу.

Про ціни і виробників

   На ціноутворення електричних духовок впливають якість збірки, наявність додаткових пристроїв і зручностей, престижність марки.
  Наприклад, значно збільшують вартість наступні фактори: багатофункціональність, електронні програматори, дисплеї, сенсорне управління, піролітичне очищення, наявність індукційних конфорок і т.д. Вартість змінюється, крім того, в залежності від використовуваних матеріалів – нержавіюча сталь дорожче емальованому; склокераміка дорожче, ніж нержавіюча сталь.
     Виробників побутових плит і духовок можна розділити на три групи.
Перша група: компанії з Німеччини (AEG, MIELE, BOSCH, SIEMENS),
Франції (BRANDT), Швеції (ELECTROLUX). Їх відрізняє висока якість матеріалів і збірки, а також високорозвинена електроніка.
Друга група: Італія (ARISTON, ARDO, INDESIT), Словенія (GORENJE) пропонує дуже пристойні плити, але простіші, для широких народних мас.
Третя група: Росія, Білорусь і … Бразилія: якість продукції, випущеної в цих країнах, з кожним роком стає все вище.

Ми на etov: http://texnoremont.etov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.