Ремонт прасок у Львові

Ремонт прасок у ЛьвовіРемонт прасок
+38(073) 725-00-23. Знижки на ремонт від 8% м. Львів

Ремонт, заміна модулів, плат прасок;
Ремонт, заміна клапанів подачі води прасок;
Ремонт, заміна тенів, водонагріваючого елемента праски;
Профілактичні роботи, відновлення прасок;
Очищення від накипу, парових шляхів, водяного тракту;
Терміновий ремонт;
Виклик майстра, кур’єрська доставка;
Обслуговування прасок.


    
Як вибрати праску:
  • види
  • характеристики
  • функціональні можливості

   Поява такої повсякденної речі, як праска, має цікаву і давню історію. Багато століть тому люди намагалися відпрасувати одяг різними пристосуваннями: нагрітим на вогні камінням і прутами. З появою металу для прасування стали використовувати плоскі залізні предмети і молотки, а пізніше листи з металу. Так, з часом випадкові предмети придбали форму сучасної праски, з'явилася ручка і металева підошва. Перші праски нагрівали вручну за допомогою печей, пізніше їх розігрівали на газу, але прасування таким способом вимагало певної вправності і було трудомістким процесом.

    Прасувати білизну стало набагато простіше з винаходом електрики і, як наслідок, електричної праски на початку XX століття. З розвитком технологічних процесів виробники побутової техніки постійно вдосконалюють продукцію. Таким чином, сучасні праски представлені різноманіттям моделей, серед яких іноді так важко вибрати хорошу праску. Слід зазначити, що існують побутові праски, праски для професіоналів - кравців і закрійників, а також виробниче гладильне устаткування, вживане, наприклад, в хімчистках пралень. Щоб зрозуміти, яку праску купити для побутових потреб, розглянемо класифікацію прасок.

Праски: класифікація




Умовно всі існуючі на сьогоднішній день праски можна розділити по групах:
  • праски прості;
  • праски із вбудованим розприскувачем і терморегулятором;
  • праски парові;
  • праски дорожні;









   Праски першої групи є найбільш спрощеним варіантом, без додаткових функцій. Такі праски не мають пристосувань для зволоження білизни, за необхідності слід це зробити вручну. Прості праски мають терморегулятор, який забезпечує необхідний нагрів підошви. Праски із вбудованим розприскувачем відносяться до перших прасок, в яких зволожуюче пристосування було вбудовано прямо в праску.

    Сьогодні такі праски практично не користуються поптом і випускаються незначними партіями, оскільки не справляються з прасуванням сильно зім'ятої білизни та одягу. Праски дорожні, відповідно назві, призначені для поїздок і мають невеликі габарити, зручні для перевезення в дорожніх сумках і валізах. Функціональність дорожніх прасок максимально спрощена.

     Якщо ваша мета - обрати якісну праску, то вам слід придивитися до парової праски. Цей вид праски користується найбільшим попитом, оскільки може використовуватися як для сухого, так і для вологого прасування. Даний вид праски в порівнянні з іншими групами володіє безперечними перевагами:
  • багатофункціональність;
  • сухе прасування;
  • вологе прасування;
  • терморегуляція;
  • ідеальне прасування всіх типів тканин;
  • висока якість ковзання підошви;
  • спеціальна форма підошви (жолобки, отвори) для прасування під ґудзиками.

Праски: потужність

  Основним показником якості праски є потужність. Праски поділяються на максимально потужні, середньої потужності і праски малої потужності.
  Праски з невеликою потужністю (нижче 1600 Вт) зазвичай використовуються в невеликих сім'ях або одинокими людьми, де не потрібно часто і у великих кількостях виробляти прасування. Праски з великою потужністю (1900-2400 Вт) споживають багато енергії, їх купують для частого прасування у великих обсягах. Найоптимальнішим варіантом може стати праска середньої потужності (1600-1900 Вт), він більш економний і може впоратися з великою кількістю білизни.
 
Робоча поверхня: покриття підошви праски

   Вирішуючи проблему, яку праску вибрати, зверніть увагу на робочу поверхню, простіше кажучи, підошву приладу. Робоча поверхня буває алюмінієвою, зі сталі, керамічною та комбінованою - з металокераміки.

  Алюмінієва поверхня швидко нагрівається, в короткі терміни вистигає, проте через свою пластичність алюміній схильний до деформацій, а значить, на підошві з алюмінію часто з'являються подряпини, які можуть пошкодити делікатні тканини. Виробники намагаються удосконалити алюмінієву поверхню. Наприклад, PHILIPS використовує для своїх прасок анодований алюміній, який пройшов термообробку, за рахунок чого підвищується міцність металу і збільшується якість ковзання.

  Нержавіюча сталь набагато міцніша за алюміній, легше очищається і володіє хорошим ковзанням, тому, якщо ви хочете купити хорошу праску, слід придивитися саме до цього виду. Багато виробників використовують власні технології, завдяки яким поліпшується якість прасування. Наприклад, ROWENTA на поверхні підошви робить поглиблення, при відпарюванні за рахунок пари і поглиблень створюється повітряна подушка, яка покращує ковзання по тканині. Фірма BRAUN використовує сапфірове напилення на метал, така підошва вважається найміцнішою. MOULINEX хромована металеві підошви, а SIEMENS завдає емаль для збільшення антикорозійних властивостей.

   Останнім часом підошви з керамічним покриттям користуються особливим попитом, тому що забезпечують високу якість прасування, легко ковзають і відмінно очищаються за допомогою звичайної губки і води. Однак серйозним недоліком є крихкість керамічної емалі при контакті із застібками: гудзиками, гачками, блискавками і кнопками. Фірма TEFAL виготовляє робочі поверхні з металокераміки, проте і вони вимагають обережності при прасуванні і дбайливому догляду. Чистити таку праску потрібно особливо обережно. Компанія PHILIPS змогла удосконалити керамічну підошву і виготовляє праски із стійкого до деформацій композитного матеріалу.

   На підошві будь-якої праски знаходяться спеціальні отвори, через які відбувається подача пари. Як вибрати праску? Просто порахуйте отвори - у якісного приладу їх має бути близько ста, мінімальна кількість - 70 штук. Діаметр отворів не має вирішального значення.

Ми на etov: http://texnoremont.etov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.