Ремонт м’ясорубок у Львові

Ремонт м'ясорубок +38(063)725-00-23. Знижки на ремонт від 8% м. Львів

Ремонт, заміна модулів, плат м'ясорубок;
Ремонт, заміна моторів, редукторів, шестерень м'ясорубок;
Ремонт, заміна рухомих механізмів, тяг, ремнів м'ясорубок;
Змаoування редукторів, шестерень, механіки м'ясорубок;
Профілактичні роботи, відновлення м'ясорубок;
Очищення від залишкового фузу, старого мастила, промивання механізмів м'ясорубок;
Терміновий ремонт м'ясорубок;
Виклик майстра, кур’єрська доставка;
Обслуговування м'ясорубок у Львові.


    Стоїть у мене перед очима картина – спіймало плем’я величезного мамонта, пару тонн м’яса лежить в бездиханній туші і всі пильно дивляться на нього голодними очима. На щастя, тепер на вулиці 21 століття і мамонти давно перевелися. Проте вживання м’яса залишилося однією з основних звичок (потреб) народонаселення планети. Якщо колись наші предки обробляли вищезгадану тушу всім, що під руки попало, то теперішні господині мають набагато більш зручні інструменти (хоча принцип, як не крути, залишився той самий). У сьогоднішній статті поговоримо про переваги сучасного м’ясоспоживання і про те, як вибрати електричну м’ясорубку.

    Почнемо з визначення: м’ясорубка – це технічне пристосування для розмелювання м’яса і перетворення його в більш-менш однорідну масу – фарш.

    На запитання "Хто винайшов м’ясорубку?" Можна відповісти, що винахід м’ясорубки відбувся в 19 столітті завдяки роботам німецького винахідника барона Дреза, хоча певні аналоги цього приладу можна зустріти набагато раніше.

    Потрібно зауважити, що в залежності від джерела енергії, яка використовується при функціонуванні, існують такі види м’ясорубок: механічні (використовується ручна сила) і електричні (задіяна електроенергія).

    У нас вдома ще є механічна м’ясорубка – це реально надійний металевий агрегат, з якого, якщо що, може вийти й непоганий засіб самооборони. Але, враховуючи сучасні тенденції, сконцентруємося таки на електричних м’ясорубках.

    Давайте розглянемо основні характеристики м’ясорубки, які є важливими при виборі цього приладу.

1. Потужність м’ясорубки.

    Ну що ж, видатись оригінальним не вийде і на цей раз. Електрична потужність м’ясорубки є однією з основних характеристик. Процес помелу м’яса пов’язаний з досить великими навантаженнями як на ріжучі елементи, так і на двигун м’ясорубки, відповідно потужність у цього приладу повинна бути більшою, ніж, наприклад, у йогуртниці. Зрозуміло також, що чим потужнішим буде двигун, тим ефективніше він буде справлятися з помелом.
    
    У представлених в магазинах моделях м’ясорубок потужність може бути від 250 до 3000 Ват. 

    Скажу чесно: побутові м’ясорубки з потужністю менше 550-600 Ват можна купувати тільки в тому випадку, якщо Ви будете користуватися приладом не дуже часто, а виробник товару не широко відома у вузьких колах китайська фірма і потужність відповідає зазначеній. У більшості випадків слід придивитися до моделей від 600 Ват. Оптимальною потужністю для цього приладу буде потужність 1,0-1,3 кВт. Потужна м’ясорубка значно полегшить і прискорить процес приготування.

2. Матеріал корпусу та шнека.

    Як я згадував вище, стара радянська м’ясорубка механічного типу – це реальний металевий технологічний агрегат. Сучасні м’ясорубки трохи ніжніші – корпуси більшості з них виготовляються з пластику. Краще звичайно, якщо корпус м’ясорубки зроблений з металу, але це зараз рідкість. Тому просто варто звернути увагу на якість пластика корпусу.

    Однак для споживача не настільки важливий матеріал корпусу, більш важливим є матеріал, з якого виготовлений шнек м’ясорубки.

     Шнек – це одна з основних деталей м’ясорубки, яка виконує функцію податчика-транспортера оброблюваної маси, і на яку кріпляться ріжучі ножі. Шнек для м’ясорубки повинен бути суцільнометалевим. Зустрічаються варіанти, коли сам шнек металевий, а його наконечник з боку кріплення до двигуна або з боку кріплення ножа – пластмасовий, такі моделі краще не купувати.

    Нещодавно я побачив ще один варіант відомого виробника: шнек суцільнометалевий, однак привідна голівка двигуна – пластмасова. На питання: "За скільки сеансів зітреться пластмасова голівка?" Консультант відповів: "У нас можна недорого купити заміну". Як говоритися – без коментарів!

    Скажу одне, якщо не хочете стати постійним клієнтом магазинного сервісу – вибирайте надійну м’ясорубку, в якій сам шнек і всі контактні деталі – металеві.

3. Властивості ножів і решіток.

    Ножі та решітки м’ясорубки, разом зі шнеком, також є основними працюючими деталями.

    Ножі м’ясорубки повинні бути з якісної нержавіючої сталі, адже саме вони подрібнюють оброблюване м’ясо.

    На око визначити якість сталі ножа складно, тому тут можна порекомендувати орієнтуватися на виробника. Знаменитий бренд, швидше за все, буде використовувати більш якісний матеріал, хоча зараз це вже не догма.

    Для решіток матеріал виготовлення теж важливий, але більш важливим є розмір отворів. Від розміру отворів решітки залежить консистенція одержуваного фаршу. Чим менше діаметр отворів – тим дрібніша консистенція.

    У більшості випадків в комплектацію м’ясорубки входять три решітки – дрібного, середнього та великого діаметру, які дозволяють задовольнити майже всі потреби споживача. При покупці потрібно простежити, чи є такі решітки в комплекті.

4. Наявність додаткових насадок.

    Крім основної функції подрібнення м’яса, електром’ясорубка може бути використана і в інших цілях, для чого існують спеціальні функціональні насадки.

    Кількість додаткових насадок може бути різною у кожній конкретній моделі, але найбільш часто можна зустріти такі насадки для м’ясорубки:


    – Насадка кеббе. Насадка кеббе дозволяє отримати «ковбаски», які порожні всередині і можуть бути наповнені різними інгредієнтами, відповідно обраним рецептами. До речі, такі «ковбаски» з хлібцем йдуть так дуже навіть нічого;

     – Насадка для нарізки кубиками. В основному використовується при нарізці кубиками овочів для різних салатів;


    – Насадки для шинкування. Теж в основному використовуються для нарізування і шинкування овочів.


    Існує велика кількість і інших додаткових насадок для м’ясорубки, але вони зустрічаються рідше згаданих.

    Крім перерахованого вище, при здійсненні вибору м’ясорубки необхідно дізнатися про наявність такої функції як реверс. Реверс – це можливість обертання шнека в напрямку протилежному до основного. Реверсивний рух допомагає очистити м’ясорубку без розбору в тому випадку, якщо в ній щось застрягло (наприклад сухожилля).

    Також не зайвим буде поцікавитися про наявність в комплектації такої штуки як штовхач. Звичайна настільна м’ясорубка – прилад корисний, але вона може бути досить небезпечною. Тому сунути пальці в працюючий прилад і пропихати ними оброблювану сировину вкрай не рекомендується – для цієї мети існує спеціальний штовхач. Виробники м’ясорубок намагаються постачати штовхач в більшості випадків, але зайвий раз перевірити його наявність не завадить.

     Ось і розписані основні можливості та характеристики м’ясорубок, сподіваюся, прочитання цього матеріалу допоможе Вам дізнатися, яка м’ясорубка найкраща.

Ми на etov: http://texnoremont.etov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.